O NÁS

Naučte se s námi růst a získejte více rovnováhy ve Vašem životě

Společnost InnerVoice vznikla před více než deseti lety, protože věříme, že to nejdůležitější, co musíme umět a pochopit, máme uvnitř. Pokud vyladíme fungování uvnitř, rychle se to projeví ven a to velkým zlepšením.

Je jedno, jestli jde o jednotlivce, či firmu. Případný problém vězí vždy uvnitř.

Spolu najdeme to, o čem možná ani nevíte a co vytváří bariéry, které nedovolí využít Váš potenciál naplno!

Je jedno jestli použijeme koučink, konzultace nebo trénink. Učení a zvědavost je vždy důležitější, než metody a vzdělávání.

Spolupracujeme s významnými zahraničními partnery a licencuje jejich produkty pro český trh. Mezi tyto partnery patří společnosti Persona Global s jejich prodejními a leadership programy, včetně celé řady assessmentů, EDU 720 s eLearningovou platformou pro tvorbu mikroškolení a Kahler Communication s jejich programem Process Communication Model®
(PCM®)

Reference

S kým spolupracujeme, kdo využil naše služby a co o nás říkají naši klienti, najdete na stránce Reference

Ing. Jan Roule

Motto: „Všechno, co člověk opravdu potřebuje vědět, má v sobě.

Jednatel a majitel společnosti InnerVoice, s.r.o

20 let pracoval na manažerských pozicích ve velkých korporacích, naposledy působil jako ředitel prodeje rezidentním zákazníkům ve společnosti T-Mobile.

Je odborník na oblast prodejních strategií, oblast přirozeného prodeje a leadershipu, dodává přední světová řešení v oblasti vzdělávání, soft skills, emoční inteligence, managementu a kultury ve firmách.

působí jako kouč předních manažerů a sportovců s praxí více než 1000 koučovacích sezení.

Všechny jeho znalosti vychází z praxe a zkušeností, které jsou prožité a vyzkoušené.

Velkou výhodou je jeho technické vzdělání, neboť propojení psychologie osobnosti a fyzikálních principů je vskutku fascinující. Podle jeho názoru je hlavním úkolem poznání sebe sama. Poznání toho, co, jak a proč v životě chceme a děláme. Jak reagujeme na okolní svět v různých situacích. Věří, že hlavním cílem je důvěra v nás a v naše schopnosti. Každý člověk má úžasný potenciál a jeho úkolem je ho najít.

Jeho vášní je sport a inspirace lidí ke změně. Učí je, jak dosáhnout nejlepších výsledků, ale hlavně jak dosáhnout životní rovnováhy a najít si nejvhodnější vlastní cestu v dnešní hektické době. Má 2 děti, které jsou pro něj nikdy nekončící inspirací.

„Podle mého názoru je hlavním úkolem poznání sebe sama a věnování energie především tomu, co máme pod kontrolou. Věnujme se tomu, jak reagujeme na okolní svět, co říkáme, jak přemýšlíme a co všechno umíme. Za tím vším, je pak schována sebedůvěra, klid a vnitřní motivace ke stálému zlepšování toho, jak žijeme. Každý člověk má úžasný potenciál a naším úkolem je ho v sobě najít.“

Proč právě InnerVoice?

Všechny jeho znalosti vychází z praxe a zkušeností, které jsou prožité a vyzkoušené. Velkou výhodou je jeho technické vzdělání, neboť propojení psychologie osobnosti a fyzikálních principů je vskutku fascinující.
Podle jeho názoru je hlavním úkolem poznání sebe sama. Poznání toho, co, jak a proč v životě chceme a děláme. Jak reagujeme na okolní svět v různých situacích. Věří, že hlavním cílem je důvěra v nás a naše schopnosti. Každý člověk má úžasný potenciál a naším úkolem je ho najít.

Navazuje na práci Timothy Gallweye „Inner Game“, která pracuje s principy spolupráce vědomí a podvědomí, a na Sira Johna Withmora a všechny ty, kteří věří ve schopnosti druhých a sebe sama.
Přijďte se přesvědčit – první hodina je na zkoušku a uvidíte, že práce se sebou samým a s vlastním potenciálem je nesmírně obohacující.